Uzņēmums

Mēs – Coffee Address – esam kafijas eksperti, un mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt nevainojamu kafiju līdznešanai un jūsu birojam, kādu mēs paši ar prieku nobaudītu.

Kafijai cilvēku dzīvē ir unikāla nozīme. Tā nav viens no biroja piederumiem vai parasts, ceļā paķerams dzēriens. Gatavojot kafiju, pastāv desmitiem iespēju to sabojāt, tādēļ mēs rūpējamies par katru detaļu – no kafijas stāda līdz jūsu kafijas tasei. 

Uzņēmumu

Uzņēmums

Mēs, Coffee Address, atklājam biroja un līdzņemamo kafiju no jauna, sekojot 21. gadsimta prasībām. Mēs ieviešam jaunas maksāšanas metodes, individuālas pieredzes, ar mūsu augstākās klases preču zīmi Atlas piedāvājam ar rokām vāktu kafiju, kā arī daudz ko citu.

Operations

Mēs esam lielākais kafijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas piedāvā kafiju birojam un līdzņemšanai. Šajā nozarē strādājam jau kopš 1993. gada, un diennaktī servējam vairāk nekā 250 000 tasīšu kafijas. Jau no pašiem savas darbības sākumiem esam koncentrejušies uz uzņēmumu apkalpošanu, un šobrīd varam piedāvāt plašāko klientu servisa komandu, kas katru no saviem klientiem pazīst personīgi

37 mln. Eur

Apgrozījums 2020

~300

Darbinieki

15 mln. Eur

Investīcijas pēdējos 5 gados

250 000+

Kafijas tases dienā

Mūsu kafija

Mūsu kafija

Mēs piedāvājam rūpīgi atlasītu izcilas garšas kafiju no visas pasaules.

Pilns produktu klāsts

Pilns produktu 

klāsts

Līdzās kafijai un kafijas automātiem, mēs nodrošinām arī pilnu papildu produktu klāstu – cukuru, tēju, nelielas uzkodas. Ko vien vēlaties!

Privāti zīmoli

Privāti zīmoli

Lai piepildītu jūsu individuālās vēlmes, esam izveidojuši privāto zīmolu platformu, kas piedāvā gan īpaši izveidotus maisījumus, gan īpaši izstrādātu iepakojumu ar jūsu zīmolu.

Meklējat lielisku

darbavietu?